Wesele. To szczególny dzień. Wiemy, że chcą Państwo aby był doskonały pod każdym względem. Nam również na tym zależy. Film dokumentujący ślub to coś więcej niż tylko materiał. To pamiątka na całe życie, wspaniałe wspomnienia zamknięte w pigułce, wydarzenia do których Państwo i Państwa rodzina może powrócić w każdej chwili. Naszym celem jest nie tylko reportaż, ale także oddanie charakteru i atmosfery tych cudownych chwil. Nie umkną nam nie tylko punkty uroczystości ale również żadna łza wzruszenia.

O nas

Zespół waszfilm.pl został stworzony przez dwójkę przyjaciół. Od blisko 5 lat jesteśmy związani z branżą filmową, współpracując przez ten czas przy tworzeniu zdjęć, filmów szkoleniowych, relacji z wydarzeń oraz filmów promocyjnych. W efekcie podjęliśmy decyzję o uruchomieniu własnego projektu. Realizujemy usługi kompleksowo, dysponujemy własnym sprzętem a także współpracujemy z wypożyczalniami, jak również z profesjonalnym studiem filmowym (green screen). Oferujemy Państwu możliwości stworzenia indywidualnego pakietu w skład którego mogą wchodzić film, skrót relacji, teledysk, podziękowania dla rodziców, relacja z sesji zdjęciowej, ujęcia kręcone dronem.

Oferta

Pełny film

Pełny film dokładnie dokumentuje całość dnia zaślubin. W zależności od Państwa życzenia zaczynamy pracę od przygotowań Państwa Młodych. Jesteśmy obecni podczas błogosławieństwa, uroczystości w kościele, przejazdu na salę weselną oraz zabawy aż do oczepin. Gotowy film trwa w zależności od życzenia - od 30min do 2h i jest przekazywany na nośniku cyfrowym.

Klip filmowy

Klip filmowy stanowi skróconą wersję filmu pełnego lub niezależną produkcję. Prezentuje najbardziej kluczowe momenty dnia zaślubin i najbardziej spektakularne ujęcia, jest zmontowany w dynamiczny sposób pod pojedynczą piosenkę. Całość zamyka się w czasie około 3 do 5 minut.

Podziękowania

Filmowe podziękowania od Państwa Młodych dla rodziców są coraz bardziej popularnym elementem wesela. Stanowią niezwykle miłą i wzruszającą niespodziankę jak również pamiątkę która pozostaje z nami długo po tym gdy skończy się wesele. Całość jest podobna do teledysku, czas trwania wynosi około 3 do 5 minut.

Pozostałe

Ponadto oferujemy elementy dodatkowe, niezależne lub w połączeniu z pozostałymi. Między innymi ujęcia z drona, reportaż z sesji zdjęciowej, skróconą wersję filmu (film ok. 15-20 minut), filmowe prezenty dla Państwa Młodych, podziękowania dla gości i wiele innych. Ograniczenie stanowi jedynie Państwa wyobraźnia.

- Sprawdź propozycje pakietów 2018 -

Realizacje

Martyna i Damian 2017

Emilia i Michał 2017

Basia i Przemek 2016

Make – up

 Oprócz oprawy filmowej, możemy zapewnić również wsparcie urodowe na Państwa wesele. Współpracujemy z profesjonalną makijażystką, która zadba o Twój wizerunek w najważniejszym dniu. Film będzie wspaniałą pamiątką, a nieskazitelny make up sprawi, że panna młoda będzie wyglądać i czuć się pięknie. Profesjonalnie wykonany makijaż to gwarancja spokoju o dobry wygląd i zabawa do białego rana bez poprawek.

 Z usług wizażystki mogą skorzystać również goście weselni. W ofercie mamy także makijaże do sesji fotograficznych, ślubnych, studniówkowych i na inne okazje. Wizażystka może również zająć się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs.

  Magdalena Kasowska

  tel: 600 078 652

  facebook: magdalena.kasowska.makeup

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz poznać szczegóły - zapraszamy do kontaktu.
731 008 396

info@waszfilm.pl

Waszfilm. pl -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą
Wesele z klasą